Розваги

Турбаза Лумшори

Відпочинок у Лумшорах цілий рік

Відпочинок у Лумшорах приваблює туристів цілий рік. Цей курорт Закарпаття має значний рекреаційний потенціал. Чудові гірські пейзажі, велич змішаних та листяних лісів, альпійські луки з лікарськими рослинами, річки та озера, водоспади з басейнами для купання, мінеральні джерела, — захоплення та море вражень забезпечені! Умови для сімейного відпочинку в Лумшорах з дітьми прекрасні: екологічно чиста гірська місцевість, м’який клімат, цілющі мінеральні ванни.

Розваги-1
Розваги-2
Розваги-3
Розваги-4
Розваги-5
Розваги-6

Локація для проведення дитячих таборів

Організація дитячого відпочинку передбачає розвиваючі ігри, проведення культурних і тематичних заходів, пізнавальних екскурсій і спортивних змагань. Зараз у тренді табори, які знаходяться на території великого комплексу з усіма зручностями — душовими, санвузлами та їдальнею діти користуються в корпусах.

Табір-1-1
Табір-1-2
Табір-1-3
Табір-1-4
Табір-1-5
Табір-1-6
Табір-1-7

Забронювати номери для проживання у турбазі можна через Instagram месенджер або за телефоном +38 099 391-09-97. Організовуємо відпочинок великих груп, дитячий відпочинок — телефонуйте, щоб дізнатися усі умови проживання і харчування.

Відпочинок у Лумшорах доступний для кожного!

Сонячне Закарпаття надає безліч безліч варіантів відпочинку, якими варто скористатися. Серед них — відпочинок в Лумшорах за доступною ціною. Ми зробимо все необхідне для того, щоб Ваше перебування в турбазі було затишним та спокійним.

Умови бронювання