Проживання

Турбаза Лумшори

Номери і котеджі

Комплекс будівель складається: з головного корпусу, їдальні, дерев’яних котеджів, галереї будиночків літнього відпочинку, колиби-бару, лазні, спортивного майданчику, обладнаний ворк-аут тренажерами, полем для міні футболу, а також окремою кемпінг-зоною, і може прийняти до 90 відпочиваючих одночасно.

У центральному корпусі є 2-х, 3-х та 4-х місні номери з усіма зручностями. У кожному котеджі санвузол і душова кабіна.

Номери-5
Номери-1
Номери-3
Номери-4
Номери-7
Номери-8
Номери-9

Харчування

Простора їдальня в основному корпусі розрахована на 54 місця. Забезпечуємо триразове харчування. А в колибі Ви можете скуштувати автентичні закарпатські страви.

Кухня 1
Кухня 3

Банний комплекс

Ми подбаємо про Ваш відпочинок найкращим чином — до послуг гостей професійний пармайстер, який проводить обрядове паріння у лазні, відроджуючи закарпатські традиції.

СПА 1
СПА 2

Забронювати номери для проживання у турбазі можна через Instagram месенджер або за телефоном +38 099 391-09-97. Організовуємо відпочинок великих груп, дитячий відпочинок — телефонуйте, щоб дізнатися усі умови проживання і харчування.

Відпочинок у Лумшорах доступний для кожного!

Сонячне Закарпаття надає безліч безліч варіантів відпочинку, якими варто скористатися. Серед них — відпочинок в Лумшорах за доступною ціною. Ми зробимо все необхідне для того, щоб Ваше перебування в турбазі було затишним та спокійним.

Умови бронювання