Відпочинок у Лумшорах цілий рік

Турбаза Лумшори

Відомий курорт Закарпаття Лумшори має значний рекреаційний потенціал. Чудові гірські пейзажі, велич змішаних та листяних лісів, альпійські луки з лікарськими рослинами, річки та озера, водоспади з басейнами для купання, мінеральні джерела, — захоплення та море вражень забезпечені! Умови для сімейного відпочинку в Лумшорах з дітьми прекрасні: екологічно чиста гірська місцевість, м’який клімат, цілющі мінеральні ванни. Гостинні місцеві жителі радують якісним сервісом та чудовою національною кухнею.

Відпочинок у Лумшорах на Закарпатті можна рекомендувати всім, хто любить тишу й усамітнення далеко від цивілізації. Прихильники активного відпочинку знайдуть заняття до душі: можна взяти напрокат велосипеди, сноуборди, квадроцикли, снігоходи. У Лумшорах також є невелика гірськолижна траса. Організовуються екскурсії, рибалка, прогулянки на конях. Увечері можна приємно провести час у колоритній колибі або кафе. Не дорогі номери і котеджі для проживання всієї сім’ї пропонує наша турбаза Лумшори.

Відпочинок у селі Лумшори — своєрідне перезавантаження для нервової системи. Після споглядання красот природи під легкий шум гірської річки, прогулянок лісом з кошиком ягід або грибів, купання в гарячому чані Ви подивитесь на світ іншими очима!